Ортопедичні матраци
Наше життя все більше нагадує марафон. Ми так багато повинні встигнути зробити за день, що до вечора хочеться лише одного — впасти на ліжко і скоріше заснути. Подумати про своє здоров'я просто ніколи! Так чи варто дивуватися, що часто вранці ми відчуваємо себе не відпочили, а розбитими?
Немає спору: добре ходити в басейн — для фігури та хребта корисно. Ще краще — на йогу: і тіло, і думки в порядок прийдуть. Але де взяти на все це, якщо вдень — робота, а ввечері — особисте життя, сім'я і т. д.? Відповідь напрошується сам собою: вночі!
Сон — одна з основних потреб людини, як їжа, повітря і вода. Недарма кажуть: сон лікує. Так чому ж ми настільки неуважні до якості нашого сну? Можна їсти «правильні» продукти, пити очищену воду, здійснювати пробіжки в парку або ходити на фітнес. Але нам не стати здоровіше, красивіше і молодше, поки ми не почнемо спати правильно!
З чого ж починається хороший сон? Звичайно, з якісного матраца. Його вибір — набагато більш відповідальне рішення, ніж багатьом здається, адже ми проводимо на ньому третину життя!
Всі матраци діляться на пружинні і безпружинні. Пружинні вибирають в залежності від ваги людини. Ніж той більше тим більше пружин має бути в блоці. Якісним вважається матрац, в якому не менше 120 пружин на 1 кв. м. Якщо ви звикли спати на жорсткому — вибирайте модель з посиленим пружинним блоком. Хорошим ортопедичним ефектом володіють матраци на блоках незалежних пружин.
Якщо ви спите не в самоті, доведеться враховувати і вага партнера. Відмітка «понад 90 кг на 1 спальне місце» означає, що легкому людині на такому матраці буде не надто комфортно. Якщо один партнер набагато важче іншого, беріть жорсткий матрац, ще краще — з пружинним блоком, мають поздовжні зони жорсткості. Тоді легкий людина не буде скочуватися в бік більш важкого.
Безпружинні матраци виготовляються з поролону або латексу. Вибираючи перший варіант, слід пам'ятати, що поролон низької якості швидко «продавлюється», а згодом починає кришитися.
Найбільш сучасний напрямок у виробництві матраців — латекс. Латексні матраци володіють максимальними ортопедичними властивостями, тобто забезпечують анатомічно правильне положення хребта під час сну. Це дозволяє швидше відновити сили і попередити порушення постави.
Натуральні матеріали: эколатекс, кокосова койра (волокно) — у різних поєднаннях дають можливість домогтися точкової еластичності і максимального «откли-ка» на вагу тіла. Важливо розуміти: чим товще шар эколатекса, тим більше ортопедичной і комфортною буде модель. На такому матраці ваш сон по-справжньому здоровим і солодким!
Вибір матраців на ринку величезний. Як зорієнтуватися? Зверніться до менеджера, щоб знайти максимальний вибір, — він допоможе визначити оптимальну модель, враховуючи ваш вага, стан здоров'я та побажання.
І головне — не женіться за дешевизною: лікування захворювань, викликаних поганим сном, обійдеться дорожче самого дорогого матраца!
Це важливо знати
пора Міняти матрац, якщо він:
- скрипить;
- втратив форму;
- поширює сторонній невыветриваемый запах;
- старше 10 років (з гігієнічним нормам);
- дає відчуття дискомфорту під час сну (ви часто крутитесь).